FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2522160
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 23:17:30 |
| SCORE | 11883 |
|---|
| FPS | 197 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 30 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5403 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| core clock | min: 208 MHz - max: 2403 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 69 °C |
|---|
| max power | 269 W |
|---|