FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2515160
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 04:47:57 |
| SCORE | 8311 |
|---|
| FPS | 138 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Graphics (BMG G31) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.335 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 6.19.12-1-cachyos 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E223 - SUB: 1849-6025 |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| GPU1 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1458-D000 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 39 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|