FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514643
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 00:10:51 |
| SCORE | 5861 |
|---|
| FPS | 97 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 17AA-3E31 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 20 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 20 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D18 - SUB: 17AA-3E31 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1552 MHz - max: 1822 MHz |
|---|