FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513320
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 17:42:21 |
| SCORE | 6347 |
|---|
| FPS | 105 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 17AA-802F - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6737 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 44 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D59 - SUB: 17AA-802F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1800 MHz - max: 2400 MHz |
|---|