
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513007
FurMark (VK) Submitted by Akashic on Apr 11, 2026 @ 16:29:11 | | SCORE | 9307 |
|---|
| FPS | 154 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | PowerColor RX 7800 XT Hellhound |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 148C-2427 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1303 MHz - max: 2240 MHz |
|---|
| max power | 323 W |
|---|
|