FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2512826
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 15:52:32 |
| SCORE | 8856 |
|---|
| FPS | 147 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT (RADV GFX1201) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.335 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 H 255 w/ Radeon 780M Graphics |
|---|
| Operating system | Linux 7.0.0-10-generic 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5417 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| GPU1 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1900 - SUB: 2782-1170 - REV: BA |
|---|
| max core usage | 48 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|