FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2512589
FurMark (VK) Submitted by MikeApril on Apr 11, 2026 @ 14:55:30 |
| SCORE | 3025 |
|---|
| FPS | 50 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1849-5217 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 11 MHz - max: 2487 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7E26 - REV: C2 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 62 W |
|---|