
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2507808
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 12:16:27 | | SCORE | 7989 |
|---|
| FPS | 133 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2424 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 879 MHz - max: 2334 MHz |
|---|
| max power | 332 W |
|---|
| GPU1 | OrayIddDriver Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 232DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|