
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2506844
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 04:16:20 | | SCORE | 9447 |
|---|
| FPS | 157 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1849-5301 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 40 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 68 MHz - max: 2388 MHz |
|---|
| max power | 549 W |
|---|
|