
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2505567
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 19:17:34 | | SCORE | 6657 |
|---|
| FPS | 110 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 1EF7-2115 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2800 MHz |
|---|
| max power | 187 W |
|---|
|