
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2500199
FurMark (VK) Submitted by hoffman16148 on Apr 8, 2026 @ 12:15:29 | | SCORE | 11219 |
|---|
| FPS | 186 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 148C-2422 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 31 MHz - max: 2123 MHz |
|---|
| max power | 381 W |
|---|
|