
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2499311
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 04:51:04 | | SCORE | 6909 |
|---|
| FPS | 114 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 GRE |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | XFX RX 7900 GRE 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1EAE-790A - REV: CE |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 46 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1807 MHz - max: 2120 MHz |
|---|
| max power | 336 W |
|---|
|