FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2498498
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 21:56:39 |
| SCORE | 3482 |
|---|
| FPS | 57 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 185H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 1462-1432 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5333 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 150 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2717 - SUB: 1462-1432 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 37 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1456 MHz - max: 1456 MHz |
|---|