
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2498246
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 20:39:45 | | SCORE | 6382 |
|---|
| FPS | 106 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 GRE |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD RX 7900 GRE (MBA) 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1002-E3B - REV: CE |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 182 MHz - max: 1934 MHz |
|---|
| max power | 287 W |
|---|
|