FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2497819
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 18:50:20 |
| SCORE | 3957 |
|---|
| FPS | 65 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1043-1A7C - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 750 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 64 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 1043-1A7C - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1058 MHz - max: 1426 MHz |
|---|