
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2494108
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 6, 2026 @ 19:37:25 | | SCORE | 6297 |
|---|
| FPS | 104 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1462-3980 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 111 °C |
|---|
| core clock | min: 119 MHz - max: 2262 MHz |
|---|
| max power | 194 W |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|