FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2492865
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 6, 2026 @ 14:03:01 |
| SCORE | 6441 |
|---|
| FPS | 107 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.347 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Genuine Intel(R) 0000 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-D740 - SUB: 8086-2112 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8773 |
|---|
| max core usage | 19 % |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 2800 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel Arc B580 Limited Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 8086-1100 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2450 MHz |
|---|
| max power | 144 W |
|---|