
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2492113
FurMark (VK) Submitted by memonic1 on Apr 6, 2026 @ 09:44:28 | | SCORE | 2225 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E411 - REV: C4 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 869 MHz - max: 1577 MHz |
|---|
| max power | 166 W |
|---|
|