FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2491900
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 6, 2026 @ 08:15:37 |
| SCORE | 5801 |
|---|
| FPS | 96 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel Arc A750 Limited Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A1 - SUB: 8086-1021 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8136 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| max power | 193 W |
|---|
| GPU1 | GameViewer Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002E-DEC2 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|