
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2490730
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 5, 2026 @ 22:22:59 | | SCORE | 5680 |
|---|
| FPS | 94 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel Arc A750 Limited Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A1 - SUB: 8086-1021 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8626 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1000 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| max power | 192 W |
|---|
|