FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2489804
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 5, 2026 @ 18:14:59 |
| SCORE | 2181 |
|---|
| FPS | 35 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4682 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 1550 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 23 W |
|---|
| GPU1 | ASUS RTX 3070 TUF Gaming OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 1043-87C1 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 780 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 116 % TDP |
|---|