FurMark(x64) 2.8.1.0 - score ID: 2488737
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 5, 2026 @ 13:50:40 |
| SCORE | 12556 |
|---|
| FPS | 208 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D91 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 77 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1462-5322 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2348 MHz - max: 2708 MHz |
|---|