
|
FurMark(x64) 2.10.1.0 - score ID: 2488372
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 5, 2026 @ 12:06:18 | | SCORE | 3552 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6987 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 2000 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| max power | 67 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 10DE-205D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2746 MHz - max: 2842 MHz |
|---|
| max power | 90 % TDP |
|---|
|