
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2487727
FurMark (VK) Submitted by Gelf-VXR on Apr 5, 2026 @ 08:11:00 | | SCORE | 9164 |
|---|
| FPS | 152 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | SAPPHIRE Nitro RX 7900 XTX Vapor-X |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1DA2-E471 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 139 MHz - max: 2356 MHz |
|---|
| max power | 465 W |
|---|
|