FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2486146
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 4, 2026 @ 20:44:15 |
| SCORE | 6698 |
|---|
| FPS | 110 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1458-2438 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 83 MHz - max: 2633 MHz |
|---|
| max power | 199 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 6688-0 - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 78 W |
|---|