FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2482553
FurMark (VK) Submitted by aXul on Apr 4, 2026 @ 01:23:51 |
| SCORE | 7889 |
|---|
| FPS | 131 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RX 9070 XT Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2424 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 239 MHz - max: 2195 MHz |
|---|
| max power | 292 W |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|