FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2478992
FurMark (VK) Submitted by THREAT_ on Apr 3, 2026 @ 07:56:08 |
| SCORE | 7236 |
|---|
| FPS | 119 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 275HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1028-D34 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8331 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D58 - SUB: 1028-D34 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1718 MHz - max: 2288 MHz |
|---|