FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2478605
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 3, 2026 @ 04:39:07 |
| SCORE | 7625 |
|---|
| FPS | 126 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT (RADV GFX1201) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.328 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 6.19.10-200.fc43.x86_64 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| GPU1 | GIGABYTE RX 9070 XT Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2424 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|