FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2478323
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 3, 2026 @ 02:33:42 |
| SCORE | 1339 |
|---|
| FPS | 22 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 185H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 1028-C90 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 1450 MHz |
|---|
| max power | 18 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2757 - SUB: 1028-C90 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| max core temperature | 43 °C |
|---|
| core clock | min: 210 MHz - max: 1816 MHz |
|---|