FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2478118
FurMark (VK) Submitted by Deiji on Apr 3, 2026 @ 01:09:36 |
| SCORE | 11324 |
|---|
| FPS | 188 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D32 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 62 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1458-41A8 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2542 MHz - max: 2722 MHz |
|---|
| max power | 94 % TDP |
|---|