FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2477984
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 3, 2026 @ 00:05:32 |
| SCORE | 1762 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14650HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 17AA-3E2E - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7076 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 32 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D59 - SUB: 17AA-3E2E - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1726 MHz - max: 2460 MHz |
|---|