FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2476281
FurMark (VK) Submitted by lucaspeed on Apr 2, 2026 @ 16:22:37 |
| SCORE | 7838 |
|---|
| FPS | 130 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT (RADV GFX1201) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.318 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 6.19.10-1-liquorix-amd64 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE RX 9070 XT Nitro |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E489 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 47 °C |
|---|
| GPU1 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1458-D000 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 44 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|