FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2476149
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 2, 2026 @ 15:51:38 |
| SCORE | 14547 |
|---|
| FPS | 242 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT (RADV GFX1201) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.318 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 6.17.0-1017-oem 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 9070 XT Mercury OC Magnetic Air |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8811 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| GPU1 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E61 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 0 MHz |
|---|