FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2472002
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 1, 2026 @ 14:58:53 |
| SCORE | 1309 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX Vega |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.217 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7E29 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1550 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 21 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX Vega 64 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-687F - SUB: 1458-2308 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| core clock | min: 848 MHz - max: 1592 MHz |
|---|