
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2471775
FurMark (VK) Submitted by DerCrazyChris on Apr 1, 2026 @ 13:50:10 | | SCORE | 4770 |
|---|
| FPS | 79 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | XFX RX 9060 XT Swift OC 16GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1EAE-8601 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 37 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1113 MHz - max: 2769 MHz |
|---|
| max power | 211 W |
|---|
|