FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2470570
FurMark (VK) Submitted by Naminuke on Apr 1, 2026 @ 04:20:24 |
| SCORE | 7080 |
|---|
| FPS | 117 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 1849-6021 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8626 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2750 MHz |
|---|
| max power | 173 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon Vega 8 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1458-D000 - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 43 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 400 MHz |
|---|