
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2470251
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 1, 2026 @ 01:11:25 | | SCORE | 1809 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) 140V GPU (16GB) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 258V |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel Arc 140V |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-64A0 - SUB: 17AA-513B - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8243 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| core clock | min: 1450 MHz - max: 1950 MHz |
|---|
| max power | 17 W |
|---|
|