FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2466237
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 30, 2026 @ 23:22:36 |
| SCORE | 3455 |
|---|
| FPS | 57 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13450HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 1028-BF7 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7077 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 46 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E1 - SUB: 1028-BF7 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 2206 MHz |
|---|