FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2459730
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 29, 2026 @ 11:27:33 |
| SCORE | 2573 |
|---|
| FPS | 42 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra X7 358H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B390 GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-B080 - SUB: 17AA-8099 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8356 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 900 MHz - max: 2500 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1771-205E - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 2580 MHz - max: 2782 MHz |
|---|
| max power | 94 % TDP |
|---|