FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2457398
FurMark (VK) Submitted by foxy7penguin on Mar 28, 2026 @ 19:39:27 |
| SCORE | 13831 |
|---|
| FPS | 230 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600X3D 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1ED3-7891 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 182 MHz - max: 2253 MHz |
|---|
| max power | 295 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 51 W |
|---|