
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2452673
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 27, 2026 @ 18:21:28 | | SCORE | 13728 |
|---|
| FPS | 228 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1043-61A - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 225 MHz - max: 2222 MHz |
|---|
| max power | 289 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: CB |
|---|
|