
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2449720
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 26, 2026 @ 23:48:20 | | SCORE | 3587 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1462-3985 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 93 °C |
|---|
| core clock | min: 76 MHz - max: 2253 MHz |
|---|
| max power | 200 W |
|---|
|