
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2445676
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 25, 2026 @ 21:58:45 | | SCORE | 13719 |
|---|
| FPS | 229 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | SAPPHIRE Nitro RX 7900 XTX Vapor-X |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1DA2-E471 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 45 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 204 MHz - max: 2436 MHz |
|---|
| max power | 470 W |
|---|
|