FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2432933
FurMark (VK) Submitted by Bricolage on Mar 22, 2026 @ 18:04:01 |
| SCORE | 12347 |
|---|
| FPS | 204 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.334 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-3490 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2824 MHz |
|---|
| max power | 350 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 64 W |
|---|