
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2429803
FurMark (VK) Submitted by tommybally03 on Mar 22, 2026 @ 01:30:12 | | SCORE | 4867 |
|---|
| FPS | 80 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400 CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1EAE-6606 - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 103 °C |
|---|
| core clock | min: 15 MHz - max: 2215 MHz |
|---|
| max power | 186 W |
|---|
|