
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2424203
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 20, 2026 @ 19:24:52 | | SCORE | 6072 |
|---|
| FPS | 101 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.334 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 8400F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | PowerColor RX 9060 XT Reaper 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 148C-2437 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 176 MHz - max: 2650 MHz |
|---|
| max power | 162 W |
|---|
|