FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2423056
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 20, 2026 @ 14:31:48 |
| SCORE | 5698 |
|---|
| FPS | 94 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1849-5232 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 105 °C |
|---|
| core clock | min: 507 MHz - max: 2622 MHz |
|---|
| max power | 231 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 41 W |
|---|