FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2415779
FurMark (VK) Submitted by cxw1219 on Mar 18, 2026 @ 17:49:29 |
| SCORE | 7979 |
|---|
| FPS | 132 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700K @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1043-4F6 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.2.2 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 46 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 195 MHz - max: 2090 MHz |
|---|
| max power | 215 W |
|---|
| GPU1 | Parsec Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1CEE5-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|