FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2414892
FurMark (VK) Submitted by TweakyBobo on Mar 18, 2026 @ 13:54:12 |
| SCORE | 16840 |
|---|
| FPS | 280 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.334 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE Nitro RX 7900 XTX Vapor-X |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1DA2-E471 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.2.2 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 42 MHz - max: 2282 MHz |
|---|
| max power | 477 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7E12 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 40 W |
|---|