FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2412613
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 17, 2026 @ 21:45:54 |
| SCORE | 12000 |
|---|
| FPS | 200 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.334 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1EAE-7901 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.2.2 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 202 MHz - max: 2393 MHz |
|---|
| max power | 444 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: C2 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 65 W |
|---|